All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Round / Flat IP68 RGB LED Neon Flex 60 Leds / M 220V AC Input Voltage
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
Red Cloud Led Bar Signs For Home , Bright Adjustable Led Neon Flex Signs
| Material: | Acrylic PVC |
|---|---|
| Color: | Red |
| Light Type: | LED |
RGB LED Neon Flex Rope Multi-color Light with Remote PWM controller
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
Extra Thin Led Neon Flex Rope Light High Brightness Horizontally Bending Direction
| Color: | Red |
|---|---|
| Light Source: | LED,Waterproof LED Modules |
| Item Type: | Neon Lights |
IP67 Decoration LED Neon Flex Strip 12VDC Super Brightness UV Flame Resistant
| Emitting Color: | Changeable |
|---|---|
| Input Voltage(v): | 12VDC 24VDC 110VAC 220VAC |
| Lamp Body Material: | PVC,Copper |
12V SMD2835 Flex Led Neon Rope Cut Length 1cm 2 Year Warranty
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Emitting Color: | Blue |
| Input Voltage(v): | 12V |
Waterproof IP65 Green LED Neon Rope Light No Fragile 12V LED Flexible Tube Lights
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Emitting Color: | Green |
| Input Voltage(v): | 12V |
2.5cm Cutting IP67 LED Neon Rope Light 12V No Fragile Flexible Led Rope Light
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
Programmable CE 12v Neon Flex Led Strips 2 Year Warranty
| 12*20mm Pixel RGB: | RGB Neon Flex White Jacket,5 Meter/roll ,60 Led/meter,Cutting Distance 1.7cm/m ,Power 18w/m ,IP67 Waterproof,1 RGB Product Change Multiple Color Red /Blue /White /Yellow /Purple /Green /Orange |
|---|---|
| Flexible & RGB Waterproof: | Compared To Normal LED Strips, This Neon LED Light Strip Are More Flexible And You Could Easily Bend It For Shapes You Want. It Can Easily Adapt To Kinds Of Corner. Covered By Silicone Wrap, It's IP67 Waterproof And Suitable For Indoors And Outdoors Usage. |
| Packaging List: | 5 Meter/roll 12*20mm Pixel RGB Neon Flex, RGB Controller, Power Adapter, Aluminum Track |
5X12mm Flexible Silicone LED Neon Rope Light DC12V IP65 For DIY Indoor Outdoor Sign Letters
| Emitting Color: | Orange |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD2835 |
| Product Name: | LED Flexible Neon Rope Lights |

