All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
5mm Dimmable LED Neon Tube Light Silica Gel Material DC12V Flexible
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Input Voltage(v): | 12V |
Cuttable AC240V Acrylic Led Neon Sign FREE Running Shoes No Fragile
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Dynamic 40.75LM/M SMD5050 Pixel LED Neon Rope DC12V
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000, |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |
Korean Word LED Neon sign custom neon signs for bedroom wall neon light sign
| Model Number: | Vasten Custom Korea Letter Neon Sign |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shenzhen ,China |
| Brand Name: | Vasten |
Dream color custom led neon flex tube handmade neon sign with controller
| Material: | 8*12mm Dream Color Silica Gel Led Neon Flex Tube & Transprent Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes ,Can Do Waterproof ,Use In Outside |
| Power Supply: | Yes ,Waterproof Power Supply Use In Outside |
Dream color led neon sign Chinese characters lighting billboard 12v for Korean cuisine
| Material: | 8*16mm Dream Color Silica Gel Led Neon Flex Tube +4mm Transparent Acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Dream Color Lighting |
| Waterproof: | Yes,Can Use In Outside |
Neon signs blessed Beer neon bar signs neon beer signs
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Beer Neon Sign Color: | White ,Purple ,Yellow Lighting |
Kanji neon sign neon signs for office blue neon sign neon text sign
| Product Name: | Kanji Neon Sign |
|---|---|
| Housing Color: | Blue Lighting Neon Sign |
| Product Material: | 8*16mm Silica Gel Led Neon Flex Tube |
14 Color Vasten Tortoise Custom Neon Signs AC240V
| Plug:: | US/ UK/ AU/ EU Plug |
|---|---|
| Material: | Acrylic |
| Working Voltage: | 12V DC |
12v Pixel Dmx Neon Flex Led Strip Dream Color 7 Solid Color Bar Lighting
| 12*20mm Pixel RGB: | RGB Neon Flex White Jacket,1~10 Meter/roll ,60 Led/meter,Cutting Distance 1.7cm/m ,Power 18w/m ,IP67 Waterproof,1 RGB Product Change Multiple Color Red /Blue /White /Yellow /Purple /Green /Orange |
|---|---|
| Flexible & RGB Waterproof: | Compared To Normal LED Strips, This Neon LED Light Strip Are More Flexible And You Could Easily Bend It For Shapes You Want. It Can Easily Adapt To Kinds Of Corner. Covered By Silicone Wrap, It's IP67 Waterproof And Suitable For Indoors And Outdoors Usage. |
| Packaging List: | 1~10 Meter/roll 12*20mm Pixel RGB Neon Flex, RGB Controller, Power Adapter, Aluminum Track |

