All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
EU Plug 12v 10cm Billboard Led Neon Sign 14 colors
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Vasten Table Tennis Neon Light Sign 14 Color Silica Gel 12v
| Material: | Acrylic+Silicone Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
RGB 12v Led Neon Advertising Signs For Cafe Retail Shop
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Beer neon sign light lettering 12v led neon flex silica gel 5*12mm
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| House Color: | Colorful |
| Dimmable: | Yes |
Cuttable RGB Dimming Led Neon Flex Tube Vasten Remote Controller
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Nice Cloud LED Neon Signs Hazard Free Environment Friendly Material
| Material: | Acrylic PVC |
|---|---|
| Color: | Pink |
| Light Type: | LED |
Moon LED Neon Signs Neon Sign Light For Club / Canteen Warm White Color
| Material: | Acrylic PVC |
|---|---|
| Color: | Warm White |
| Light Type: | LED |
PWM Controller IP65 10W/M SMD5050 10M LED Neon Flex Rope
| Material: | Silicone Gel |
|---|---|
| Cut Length: | 5cm |
| Color: | RGB Multi-color |
12*20mm dream Color LED Neon Flex Strip Programmable LED Neon Lights
| Ip Rating: | IP65/66/67/68 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000,35000,14000,100000 |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |
Vasten 14 Color silica gel single color led neon flex strip
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

