All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Coffee bar sign neon signs for bedroom led neon sign cute neon signs
| Custom Neon Sign Material: | Silica Gel Led Neon Flex Tube&acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Red ,Pink,Blue,Green,Yellow Silica Gel Led Neon Flex Tube |
| Light Type: | SMD LED |
Gesture Finger Palm Neon Light Sign Wall Mount 12v grils gift neon signs
| Material: | Silica Gel Led Neon Flex Tube&acrylic Plate |
|---|---|
| Light Type: | SMD LED Neon Sign |
| Warranty: | 2 Year |
Waterproof SMD Flex Led Neon Rope Sign 8*16mm silica gel handmade board
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Housing Color: | Green /Pink |
| Light Type: | SMD LED |
Vasten wolf neon sign 14 Colors AU/ EU Plug 12VDC Acrylic Billboard lighting
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
12VDC 10cm Personalised Led Bar Signs EU Plug For Game House
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
English Word Letter Custom Neon Signs Square backboard 50000hrs
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Bar Pub Led Flexible Neon Tube Handmade Artcraft 14 Colors
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Silicone 7 Colors RGB Led Neon Sign SMD Cuttable Waterproof
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Housing Color: | 7 Color |
| Light Type: | SMD LED |
ROHS Silica Gel Sport Lighting Neon Board EU Plug 1 Year Warranty
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Halloween Decor Neon Lights LED Neon Signs I Love You Gesture
| Material: | Silicone Gel &Acrylic Palte |
|---|---|
| Housing Color: | Blue Lighting |
| Light Type: | SMD LED |

