All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
200cm Nail Logo Letter Led Neon Flex Sign EU Plug Custom Neon Bar Signs
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Silica Gel Indians Image Led Neon Flex Sign Artcraft Acrylic Plate
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
CE Cuttable LED Neon Flex Sign AC240V Restaurant Fast Food KFC Hamburger
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
No Fragile Led Neon Flex Signs Girls Gift Love 8mm Silica Gel Acrylic Plate
| Model Number: | Girls Gift Love Neon Signs |
|---|---|
| No Noisy Buzzing And Safe: | Replacement For Fragile Glass Neon Sign, The LED Neon Light Is Made Of Flexible Neon Tube And Acrylic Board And There Is No Risk Of Glass Breakage. No Worry About It Getting Hot, It's A Good Gift For Your Family,friends And Your Little Baby. Replace Your D |
| Brand Name: | Vasten |
Acrylic 200cm Beauty Parlour Neon Signs LED Neon Flex Signs
| Plug:: | US/ UK/ AU/ EU Plug |
|---|---|
| Material: | Acrylic |
| Working Voltage: | 12VDC |
Popcorn Cinema Billboard LED Neon Flex Sign Lighting Display Cuttable
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Housing Color: | 7 Color |
| Light Type: | SMD LED |
IP65 IP67 LED Neon Flex Strip12V LED Flexible Neon Tube Lights
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Emitting Color: | Green |
| Input Voltage(v): | 12V |
Indoors Outdoors LED Neon Flex Strip SMD2835 LEDs 12V Waterproof Flexible Silicone Body
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Input Voltage(v): | 12V |
| Lamp Body Material: | Silica Gel |
Dream Color IP67 Led Neon Flex Rope 10 Meter Per Roll
| 12*20mm Pixel RGB: | RGB Neon Flex White Jacket,10 Meter/roll ,60 Led/meter,Cutting Distance 1.7cm/m ,Power 18w/m ,IP67 Waterproof,1 RGB Product Change Multiple Color Red /Blue /White /Yellow /Purple /Green /Orange |
|---|---|
| Flexible & RGB Waterproof: | Compared To Normal LED Strips, This Neon LED Light Strip Are More Flexible And You Could Easily Bend It For Shapes You Want. It Can Easily Adapt To Kinds Of Corner. Covered By Silicone Wrap, It's IP67 Waterproof And Suitable For Indoors And Outdoors Usage. |
| Packaging List: | 10 Meter/roll 12*20mm Pixel RGB Neon Flex, RGB Controller, Power Adapter, Aluminum Track |
Green No Fragile 816mm Led Neon Flex Tube Silica Gel 2.5cm Cutting
| Material: | Green Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |

