All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Ads Nail Installation Custom Neon Signs Plug-in Or Hardwired Method Fragile Resistant Design
| Brightness: | Adjustable Brightness Levels |
|---|---|
| Color: | Multiple Colors Available |
| Waterproof: | Yes |
Custom Neon Signs delivering personalized neon light artwork that transforms spaces into visually striking environments
| Shipping Method: | By Express(DHL ,UPS ,FedEx ) |
|---|---|
| Application: | Indoor (Or Outdoor ) |
| Installation: | Ads Nail ,Yes ,Supply |
Custom Neon Signs for Unique Business Branding and Eye Catching Visual Displays to Enhance Commercial Spaces and Events
| Color: | Multiple Colors Available |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB,Changeable |
| Waterproof: | Yes |
12V DC Voltage Flexible Silicone LED Neon Flex LED Neon Flex Light | Side Bend for Lighting Solution
| Voltage: | 12V/24V DC |
|---|---|
| Material: | Flexible PVC |
| Product Name: | LED Neon Flex Strip |
LED Neon Flex Strip flexible LED lighting ideal for in signage decorative lighting and architectural accent lighting installations
| LED Quantity: | 100LEDs/M |
|---|---|
| Product Name: | LED Neon Flex Strip |
| IP Rating: | IP65 |
Custom Neon Signs for Business Promotion Unique Lighting Solutions to Enhance Visibility and Attract More Customers
| Craft: | Hand Made Neon Sign |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Fragile: | No |
Handmade Neon Sign Personalized LED Neon Lighting Ideal for Creating Attractive Business Signage and Interior Ambiance
| Power: | 12W |
|---|---|
| Material: | LED Neon Flex |
| Light Source: | LED |
Custom Neon Signs with Laser Cut Acrylic Backing Providing Easy Hanging and Durable Lighting for Various Indoor Settings
| Material: | LED Neon Flex Or Glass Neon Tubes |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
RGB neon sign handmade neon sign neon light sign neon sign for bedroom
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Color Change: | Yes ,Red ,Purple ,Orange ,Green ,Blue ,White ,Pink Lightning Color |
| Waterproof: | Yes ,Can Do Waterproof ,Use In Outside |
Pub neon sign 12v led strip led silica gel Acrylic plate shenzhen
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| House Color: | Yellow |
| Dimmable: | Yes |

