All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
RGB neon sign handmade neon sign neon light sign neon sign for bedroom
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Color Change: | Yes ,Red ,Purple ,Orange ,Green ,Blue ,White ,Pink Lightning Color |
| Waterproof: | Yes ,Can Do Waterproof ,Use In Outside |
Pub neon sign 12v led strip led silica gel Acrylic plate shenzhen
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| House Color: | Yellow |
| Dimmable: | Yes |
Supermarket 120V IP65 Decorative Light Neon Sign Acrylic
| Material: | LED Strip+Acrylic |
|---|---|
| Waterproof: | IP65 |
| Cuttable: | Yes |
rainbow Custom neon sign led silica gel acrylic board handmade fashion lighting
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Dimmable: | No |
| Waterproof: | Yes IP66 |
Beer neon sign light lettering 12v led neon flex silica gel 5*12mm
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| House Color: | Colorful |
| Dimmable: | Yes |
2.5A 30W Neon Light Power Supply Adapter 100 - 240V AC Input Voltage
| Power: | 30W |
|---|---|
| Voltage: | 100 ~ 240VAC |
| Output: | 12VDC 2.5A/2500mA |
12VDC Artcraft Acrylic Sports Led Neon Sign products
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Handcrafted Hookah Neon Sign Highly Visible Hookah Lounge Neon Sign
| Material: | PMMA+ Silicone |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Supply Ability: | 500 unit per week |
Dream Handmade 12v Home Led Neon Signs For Office
| Model Number: | Dream Led Neon Signs |
|---|---|
| Easy To Use: | The Neon Sign Light With Pre-drilled Holes For Easy Hanging. You Can Hang It On The Wall, Window Or Place It On The Table, Shelf, Nightstand. Just Plug In And Adjust The Brightness With Dimmer. |
| Light Up Your Room: | Perfect For Home Decor And Wall Art To Create A Fun And Lively Ambiance In Your Bedroom, Living Room, Bathroom, Kitchen, Kid’s Room. Add Something Special To The Atmosphere For Events Such As Birthday, Christmas, Proposals, Dinner Parties, Performances, We |
DC12V Ra80 Lrgb Led Neon Rope Light SMD2835 120LED/M Waterproof
| Input Voltage(v): | 12V |
|---|---|
| Lamp Body Material: | Silicone |
| Working Lifetime(hour): | 50000 |

