All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Restaurant Beer Bar Led Neon Flex Tube Silica Gel Acrylic
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
12VDC Green Silica Gel Led Neon Flex Tube 8×16mm
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Acrylic Plate 8×16mm Led Neon Flex Tube Ate No Fragile Silica Gel Neon Signs
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
8×12mm Cuttable Led Neon Flex Tube Kids Bedroom Mencave Halloween AC240V
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Vasten LED Neon Signs For retail shop neon sign lighting boad Rouned Shape
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Color: | Red, White, Yellow |
| Light Type: | LED |
Dimmable Neon Light Signs For Home 12V Input Led Neon Light Open Sign
| Material: | Acrylic PVC |
|---|---|
| Color: | Light Blue |
| Light Type: | LED |
Vasten Pink Color English Word LED Neon Sign AC240V Led Neon Flex Tube
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
18 Colors 12VDC Acrylic Noodles LED Neon Signs AU Plug
| Plug:: | US/ UK/ AU/ EU Plug |
|---|---|
| Material: | Acrylic |
| Working Voltage: | 12VDC |
Rgb 10m Multi Color 12v Led Neon Flex Strip Light 60leds/M
| 12*20mm Pixel RGB Led Neon Flex: | RGB Neon Flex White Jacket,10 Meter/roll ,60 Led/meter,Cutting Distance 1.7cm/m ,Power 18w/m ,IP67 Waterproof,1 RGB Product Change Multiple Color Red /Blue /White /Yellow /Purple /Green /Orange |
|---|---|
| Flexible & RGB Waterproof: | Compared To Normal LED Strips, This Neon LED Light Strip Are More Flexible And You Could Easily Bend It For Shapes You Want. It Can Easily Adapt To Kinds Of Corner. Covered By Silicone Wrap, It's IP67 Waterproof And Suitable For Indoors And Outdoors Usage. |
| Packaging List: | 10 Meter/roll 12*20mm Pixel RGB Neon Flex, RGB Controller, Power Adapter, Aluminum Track |
Addressable 5m Led Neon Flex Strip Lighting Flexible 12v
| 12*20mm Pixel RGB: | RGB Neon Flex White Jacket,5 Meter/roll ,60 Led/meter,Cutting Distance 1.7cm/m ,Power 18w/m ,IP67 Waterproof,1 RGB Product Change Multiple Color Red /Blue /White /Yellow /Purple /Green /Orange |
|---|---|
| Flexible & RGB Waterproof: | Compared To Normal LED Strips, This Neon LED Light Strip Are More Flexible And You Could Easily Bend It For Shapes You Want. It Can Easily Adapt To Kinds Of Corner. Covered By Silicone Wrap, It's IP67 Waterproof And Suitable For Indoors And Outdoors Usage. |
| Packaging List: | 5 Meter/roll 12*20mm Pixel RGB Neon Flex, RGB Controller, Power Adapter, Aluminum Track |

