All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Silica Gel 8W/M Silicone LED Neon Rope Light Flexible DC12V IP65
| Led Light Source: | SMD2835 |
|---|---|
| Product Name: | LED Flexible Neon Rope Lights |
| Material: | Silica Gel |
SMD2835 LEDs Waterproof Flexible LED Neon Light 12V Power Supply For Indoors Outdoors
| Emitting Color: | Red |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000 |
| Led Light Source: | 2835 SMD LED |
Cuttable 12V Neon Flex LED SMD2835 neon lED flexible strip light IP65 Waterproof
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Color: | Ice Blue |
| Item Type: | Neon Lights |
2.5cm 12VDC Cuttable LED Neon Tube IP67 Lake Blue Silicone
| Material: | Lake Blue Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
RoHS 2.5cm Cuttable LED Neon Rope Light IP67 Flexible Hoses 8x16mm
| Material: | Yellow Silicone Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
Dimmable IP67 LED Neon Rope Light Flexible Hoses 5A Waterproof
| Material: | Red Silicone Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
No Fragile IP67 LED Neon Rope Light 12VDC LED Flexible Tube Light
| Material: | Blue Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
No Fragile 8*12mm Silicone Led Neon Sign Bright Pink White AC100V Flex Tube
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Pizza Cuttable Led Neon Sign AC240V Bright Pink Silica Gel Neon Sign
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
RoHS Smile Led Neon Sign AC100V Cuttable Dimmable Flex Tube Acrylic Plate
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |

