All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Custom neon sign Made in USA neon lighting board flex led neon tube
| Material: | 8*16 Mm Silica Gel Led Neon Flex Tube &4mm Transprent Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Custom go green neon sign USA lighting logo led neon letter
| Material: | 5*12 Mm Green Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Restaurant pub neon sign wall lighting deco led neon flex tube handmade
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Company logo neon sign wall lighting deco led neon flex tube & acrylic plate handmade
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Croissant horn package neon sign wall lighting deco led neon flex tube
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Wordart font style neon sign wall lighting deco led neon flex tube
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Dollars neon sign handmade green color money neon sign
| Material: | Silicone Gel &Acrylic Palte |
|---|---|
| Housing Color: | 8*16mm Green Silica Gel Led Neon Flex Tube |
| Light Type: | SMD LED |
AC240V Waterproof Square Backboard Neon Bar Signs The Rose Logo No Fragile
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
8*12mm Dimmable LED Neon Sign French Tacos Boss Square Backboard
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Cocktail Mojito AC240V Neon Light Signs Hang Wall No Fragile Cuttable
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |

