All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Ac240v Party Led Neon Sign Uv Resistant Handmade AC100V Dimmable
| Model Number: | Let’s Party Neon Sign |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shenzhen ,China |
| BRIGHTEN UP YOUR PARTY: | Welcome Your Guests With A Fun And Festive Lets Party Neon Sign That Is A Perfect, Inexpensive, Way To Make A Memorable Party. Guests Will Love The Warm, Inviting Glow Of These Neon Party Signs, Making It A Perfect Addition To Your Party. These Led Signs F |
Vasten Custom Shoes Neon Signs Sneakers 8mm Silica Gel Ac100v
| Model Number: | Custom Shoes Neon Signs |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shenzhen ,China |
| Brand Name: | Vasten |
Ac100v Gift Led Neon Sign No Fragile Christmas Santa Claus Cuttable Waterproof
| Brand Name: | Vasten |
|---|---|
| Product Name: | Santa Claus Neon Sign |
| Product Size/Color: | Support Custom |
Open neon sign brightness business shop open custom led neon sign
| Brand Name: | Vasten |
|---|---|
| Product Name: | Open Neon Sign |
| Product Size/Color: | Support Custom |
Cherry Led Neon Signs LED Illuminated Sign signage US/ UK/ AU/ EU Plug
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
RGB Color Changing IP65 1.66cm SMD5050 LED Neon Rope
| IP Rating: | IP65 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000, |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |
René neon sign French custom neon sign handmade led flexable tube material
| Material: | 8*16mm Silica Gel Led Neon Flex Tube ,Acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | White Lighting Color |
| Light Source: | SMD LED |
Korea Japan custom neon sign word letter picture handmade neon sign
| Material: | 8*16mm Silica Gel Led Neon Flex Tube ,Acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Pink ,White ,Yellow Silica Gel Led Neon Flex Tube |
| Light Type: | SMD LED |
Lounge 10cm Acrylic Neon Light Sign Square Backboard
| Plug:: | US/ UK/ AU/ EU Plug |
|---|---|
| Material: | Acrylic |
| Working Voltage: | 12V DC |
Waterproof Open neon sign outdoor open neon light sign flexible neon
| Product Name: | Open Neon Sign |
|---|---|
| Housing Color: | Lake Blue Color Lighting White Jackect ,Yellow Color Lighting Yellow Jacket |
| Light Type: | SMD LED |

