All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
5X12mm Silicone LED Neon Rope Light Waterproof Flexible For Decoration
| Product Name: | LED Flexible Neon Rope Lights |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD2835 |
| Lamp Body Material: | Silica Gel |
12V 16W SMD5050 Programmable Pixel LED Neon 1.6cm Cuttable
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000, |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |
8X16MM IP65 LED Neon Rope Light 12V DC LED Flexible Tube Light
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Input Voltage(v): | 12V |
12VDC Cuttable Silica Gel Neon Flex LED Strip Flexible Waterproof SMD2835
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Lamp Body Material: | Silica Gel |
DC12V Ra80 Lrgb Led Neon Rope Light SMD2835 120LED/M Waterproof
| Input Voltage(v): | 12V |
|---|---|
| Lamp Body Material: | Silicone |
| Working Lifetime(hour): | 50000 |
40.75LM/M 16W SMD5050 Programmable LED Neon Lights
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000, |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |
1cm Cutting IP65 LED Neon Rope Light 12V Flexible Silica Gel Pink Rope Light
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000 |
| Led Light Source: | SMD2835 |
Waterproof Flexible Silicone LED Neon Rope Light For Indoor / Outdoor Decoration
| Light Source: | LED,Waterproof LED Modules |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Input Voltage(v): | 12V |
Silica Gel LED Neon Strip Light SMD2835 120LED/M Waterproof DC 12V
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Input Voltage(v): | 12V |
| Lamp Body Material: | Silicone |
Custom neon sign size letter multiple color RGB neon flex tube sign board
| Material: | 8*16 Mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |

