All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
50000hrs AC240V Flex LED Neon Sign Warm White LED Sign RoHS
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Landscape 120leds/m 200cm 8W Acrylic LED Neon Sign
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Soft Tube Silica Gel Chocolate Neon Sign 200cm Flex Led Neon Rope
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
AU Plug Handmade Artcraft Neon Sign Silica Gel 8×16mm
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Custom neon sign supermarket restaurant neon sign Japan lighting logo led neon letter
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
12VDC Acrylic Silicone Led Neon Shoes Billboard 200cm
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Rose Acrylic Illuminated Led Neon Signs 12VDC 14 Colors
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Diner neon sign Flower Led Neon Signs Billboard For Retail Supermarket
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
10cm Vasten Dove Led Neon Signs 12v For Retail Pet Shop
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Vasten Cat Custom Led Neon Signs 200cm For Amusement Park
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

