All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Custom dog acid blue neon sign handiwork 5*12mm 3A power supply
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Color: | Acid Blue |
| Light Type: | SMD LED |
Custom neon sign fashion trend spectacles store shopping mall magnificent displays of illuminated signs
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Waterproof: | Yes IP66 |
| Light Type: | SMD2835 LED |
Aliens neon sign drop shipping eye-Catching Led neon sign neon lighting
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Waterproof: | IP65 |
| Color: | Orange |
Valentine special custom neon sign Super Bright Neon Flexible Lights for lover Couples
| Material: | PVC |
|---|---|
| Dimmable: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
rainbow Custom neon sign led silica gel acrylic board handmade fashion lighting
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Dimmable: | No |
| Waterproof: | Yes IP66 |
Lightning Bolt Neon Sign Remote Control Lightning LED Neon Signs Big Size Handmade Visual Artwork Home Wall Decor Light
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Waterproof: | IP65 |
| Color: | Pink |
Custom Fat star indoor Neon Signs Led Neon Open Sign 50/60HZ to korea
| Material: | Silicone+ Acrylic |
|---|---|
| Color: | Red+ Blue |
| Working Voltage: | 12V DC |
High Performance Welcome Custom Led Neon Signs Pink color 12v
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Handmade Budweiser neon light signs for business home bars and game rooms
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Yellow gestures led Neon Signs for cafe shop / retail /Shipping mall
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

