All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
RoHS 12VDC 8*16mm Led Neon Tube Silica Gel 18 Colors
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Silica Gel Vasten Coffee Cafe Neon Sign English Word
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
50000hrs Goat Silica Gel Led Neon Sign 200cm EU Plug Acrylic
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Circle Logo 12VDC 150cm Custom Led Neon Signs Picture Can CE
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Custom UV famous People neon sign 12v silica gel led neon sign waterproof signage
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Custom ice cream neon sign for coffee pub bar led neon sign
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Custom logo lighting singage neon sign for coffee pub bar led neon sign
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Acrylic Silicone 200cm 8W 540lm Custom Led Neon Signs
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Vasten Neon Signs Led Light Led Neon Strip Waterproof Flex 12v Signs Board Light For Rooms
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Pub neon sign 12v led strip led silica gel Acrylic plate shenzhen
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| House Color: | Yellow |
| Dimmable: | Yes |

