All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Custom logo text picture neon sign for home coffee cup office
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Vasten custom neon sign 12v For Bedroom / Garden Decoration lighting Billboard
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Light Type: | SMD LED |
| Waterproof: | Yes |
Durable Neon Light Accessories Neon Flex Mini Power Cord For Single Colour Neon - 2 Slot
| Approval Status: | CE& RoHs Is Available |
|---|---|
| Applicable For:: | Single Color Neon Flex |
| Name: | Neon Flex Mini Power Cord |
Supermarket 120V IP65 Decorative Light Neon Sign Acrylic
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Waterproof: | IP65 |
| Cuttable: | Yes |
Custom Neon Signs Custom Neon Design Acrylic Silicone Material 12V DC Easy Instllation
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Packaging Details: | Carton |
| Delivery Time: | 3-5 days |
Eye of god Excellent Custom Neon Signs High Visibility Easy Install
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Beer Custom Neon Signs High Brightness For Business Beer Display
| Material: | Silicone+ Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Warranty: | 1 Years |
Durable Neon Light Accessories LED Neon Flex Power Cord Splice Connector
| Approval: | CE |
|---|---|
| Place: | China |
| Size: | 14mm Standard Size |
Star neon sign for christmas custom size waterproof outdoor neon sign
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Housing Color: | Red ,Yellow ,Green ,Blue,Lake Blue,Ice Blue ,Purple ,Pink ,White ,White ,Netual White ,Warm White Lighitng Color |
| Light Type: | SMD LED |
Green Flexible Led Neon Rope Light , Waterproof Flexible Led Rope Light
| Material: | ECO PVC |
|---|---|
| Housing Color: | Milky White |
| Light Source: | SMD LED |

