All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
IP68 Waterproof Neon Flex Led RGB , Outdoor Round / Flat Color Changing Neon Lights
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
Blue LED Neon Tube Light 14mm * 26mm Dimension 10W / M Power Low Heat
| Material: | ECO PVC |
|---|---|
| Light Type: | SMD LED |
| Wateproof: | Yes |
Double Sided Decorative Neon Rope Lights , 110V Blue Flexible Led Rope Light
| Material: | PVC |
|---|---|
| Light Type: | SMD LED |
| Waterproof: | IP65 |
DC 24 Volt RGB LED Neon Flex14 X 26mm Dimension SMD5050 Tri Chip LED
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
Round Shape Neon Light Accessories 12V / 24V Led Neon Flex Power Cord
| Packaging Details: | 500 pcs per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-4 |
| Payment Terms: | Western Union, T/T |
Dog LED Neon Signs Decor Light H505 * W414MM Dimension CE Approval
| Material: | Acrylic PVC |
|---|---|
| Color: | Green+ Red+Yellow+White+Pink |
| Light Type: | LED |
Milky White Jacket Led Neon Rope Light Flex Tube IP66 Protection Rating
| Material: | ECO PVC |
|---|---|
| Housing Color: | Milky White |
| Light Source: | SMD LED |
custom led neon signs logo,THE WORLD’S BEST LED NEON LIGHT SIGNS from Factory Directly
| Color: | Multiple Colors Available |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB,Changeable |
| Waterproof: | Yes |
Decorative 24V Neon Led Flexible RGB , Color Changing RGB Led Neon Rope Light
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
Waterproof Flexible LED Rope Light 12VDC Silica Gel LED Tube Light Blue Color
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Emitting Color: | Blue |

