All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
LED Neon Flex Strip, Long Lasting & Low Maintenance
| Material: | Flexible PVC |
|---|---|
| Power Consumption: | 7W/M |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
6*12mm LED Neon Flex Strip Flexible Silicone Material for B2B
| Lifespan: | 50,000 Hours |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700K-6500K |
| Material: | Flexible PVC |
Long-lasting 12V DC LED Neon Flex Strip with 120° Beam Angle and 50000 Hours Lifespan
| Product Name: | LED Neon Flex Strip |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
| Cutting Unit: | 100mm |
Flex Silic Gel EU Plug 10cm Custom Neon Signs 12VDC
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Multiple Color PVC Jacket 12VDC RGB Flex Rope Light 15*25mm EU Plug
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Custom neon sign barbecue restaurant neon sign Japan SUSHI NO SUKI neon sign
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Vasten Custom Made Led Light Signs bicycle neon sign billboard
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Snoopy dog Custom Made Neon Signs Handmade neon lighing tube board
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
100cm Vasten Bamboo Land Custom Neon Sign Silica Gel For Park
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
14 Colors Arrow Mark Artcraft Neon Sign 8*16mm AU Plug 12VDC
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

