All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Animal neon sign RGB neon signs for office shopping mall
| Material: | Silica Gel Led Neon Flex Tube&acrylic Plate |
|---|---|
| Light Type: | SMD LED Neon Sign |
| Warranty: | 2 Year |
Custom neon signs wall neon sign bar coffee shop led neon sign
| Brand Name: | Vasten |
|---|---|
| Product Name: | We Belong Here Neon Signs |
| Product Size/Color: | Support Custom |
Vasten happy birthday neon sign custom led neon sign party neon signs
| Product Name: | Happy Birthday Neon Sign |
|---|---|
| Product Size/Color: | Support Custom |
| Product Price: | Negotiation Price |
Wall Decoration Custom Neon Signs Silica Gel Acrylic Material Hanging Installation
| Application: | Clothing Shop Sign,Shopping Malls |
|---|---|
| Product Name: | Custom Led Neon Sign |
| Material: | Acrylic,LED |
LED Neon Light Accessories Waterproof Neon Flex End Cap 14 * 26mm Mini Size
| Name: | LED Neon Flex End Cap |
|---|---|
| Approval: | CE & RoHS |
| Brand: | Vasten |
Bonnie&clyde Lover weeding party bedroom house neon sign
| Material: | Silicone Gel &Acrylic Palte |
|---|---|
| Housing Color: | Red ,Green Led Neon Flex Tube |
| Light Type: | SMD LED |
Vasten Boxing custom neon sign mencave boys' dormitory Boxing Match neon sign
| Material: | 8* 16mm Silicone Gel Led Neon Flex Tube ,Acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Green |
| Light Type: | SMD LED |
English word Custom Neon Signs Home retail solution provider
| Plug:: | US/ UK/ AU/ EU Plug |
|---|---|
| Material: | Acrylic |
| Working Voltage: | 12V DC |
Handmade 8w/M Led Flexible Tube Lights Neon Sign Christmas Halloweens Green Lighting
| Packing List: | 1.10 Meter 8*16mm Green Silica Gel Led Neon Flex Tube ,1 Set 10A Power Supply , 50pcs Transparent Mounting Track ,1pcs DC Female Head Line |
|---|---|
| UPDATED LED NEON ROPE LIGHTS: | We Use Premium Epistar LED Chips, 120 LEDs/meter Structure To Achieve High Lumen, Super Brightness And Consistent Glowing While It Only Consumes 8w/meter. Our Strip Lights Has A Life Span Of 60,000 Hrs |
| DURABLE & EASY TO USE: | The IP66 Tubing Of The LED Lights Is Made Of Durable Food-grate Silicone Material UV & Flame Resistant. Transformer Included In Package, Just Plug And Play |
Smd2835 Waterproof 8mm Led Strip Silicone Tube 12v Handmade Sign
| Packing List: | 1.5*12mm Lake Blue Led Neon Flex Tube ,Power Supply , Aluminium Track |
|---|---|
| UPDATED LED NEON ROPE LIGHTS: | We Use Premium Epistar LED Chips, 120 LEDs/meter Structure To Achieve High Lumen, Super Brightness And Consistent Glowing While It Only Consumes 8w/meter. Our Strip Lights Has A Life Span Of 60,000 Hrs |
| DURABLE & EASY TO USE: | The IP66 Tubing Of The LED Lights Is Made Of Durable Food-grate Silicone Material UV & Flame Resistant. Transformer Included In Package, Just Plug And Play |

