All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
24V RGB Neon Rope Light 24V Neon-Flex RGB LED Linear Flexible Lighting System
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
DC12V Led Neon Flex Light SMD2835 Cut Length 1cm, Silicone Tube Jacket Neon Flex
| Input Voltage(v): | 12V |
|---|---|
| Lamp Body Material: | Silicone |
| Working Lifetime(hour): | 50000 |
Cuttable Dimmable Custom Neon Light 8×12mm Silica Bright Yellow 5000hrs
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Custom finger heart neon sign men cave bedroom Dorm wall lighting deco
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
DIY Signs Letters Flexible Neon Light Strip 12V DC 120 SMD2835 LEDs Waterproof
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Input Voltage(v): | 12V |
| Ip Rating: | IP65/IP67 |
Orange Flexible Neon LED Rope Lights Waterproof IP65 DC12V Decorative Lighting
| Light Source: | LED,Waterproof LED Modules |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Ip Rating: | IP65 |
Outdoor 1.66cm 16W SMD5050 Programmable LED Flex Neon
| IP Rating: | IP65 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000, |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |
Custom neon sign men cave bedroom Dorm wall lighting deco
| Material: | 8*12mm Yellow Red Color Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Square Backboard RoHS Acrylic Flex Neon Sign 8×12mm Silica For Dining Hall
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Custom gimbap neon sign restaurant The Sushi Spinnery wall lighting deco
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |

