All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
Wordartfont Logo Custom Neon Signs Cuttable Acrylic 8×12mm Deco
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
AC240V Restaurant Bar Neon Sign 8×12mm Hang Wall Lighting No Fragile
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Popsicle AC240V Dimmable Neon Sign Ice Cream Stick No Fragile
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Vasten Lip Mouth Custom Neon Signs cafe drawing room neon lighting
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Chinese restaurant Shop front decoration neon sign wall lighting deco led neon lighting
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
You are beautiful neon sign wall lighting deco led neon lighting
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
AC100V RoHS Acrylic Custom Neon Signs Mencave Halloween 50000hrs Cuttable
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Pig neon sign kids Girls Mencave Halloween lighting pig neon sign
| Material: | 8*16mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Coconut tree neon sign china Vasten company handmade neon signs
| Material: | Silica Gel Led Neon Flex Tube& Acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | 8*16mm Green Silica Gel Led Neon Flex Tube |
| Waterproof: | Yes,Can Do Waterproof |
Vasten custom Logo neon signs company brand letter neon lights for room office coffee bar sign
| Model Number: | Custom Logo Neon Sign |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shenzhen ,China |
| Brand Name: | Vasten |

