All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
RoHS AC100V 150cm Silica Gel Neon Sign 18 colors For Store
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Customized girl Led Neon Signs Illuminated Sign Boards 12v for retail
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Vasten pink melt heart neon sign 12V silica gel led neon sign
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-5 days |
| Payment Terms: | T/T, Paypal, Western Union ,bank transfer |
Vasten Open 14 Color Silica Gel Neon Sign 200cm 12VDC
| Material: | Acrylic+Silicone Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
14 Color Silica Gel Neon Signs Letter Billboard EU plug
| Material: | Acrylic+Silicone Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Silica Gel Vasten Finger Heart Custom Neon Signs 200cm 12v
| Material: | Acrylic+Silicone Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Bunny Girl 12VDC 200cm Silica Gel Neon Signs Illuminated
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Silica Gel Vasten Wing Neon Led Signs 12VDC For Amusement Park
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
200cm Candy Silica Gel Neon Sign AU Plug 12VDC Custom Neon Led Signs
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Street Artcraft Silica Gel Neon Mark Lighting Warning Board
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

