All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex signs ] match 352 Products.
DIY Various Shape Flexible Neon Rope Light , 24V Input Bendable Neon Lights
| Material: | PVC |
|---|---|
| Light Type: | SMD LED |
| Waterproof: | IP65 |
Cuttable Warm White Brain RGB Neon Sign 13.7in Silica Gel Neon Light
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
LED Neon Tube 110V-220V Customizable Light Source for Home Decoration
| Shape: | Customizable |
|---|---|
| Voltage: | 110V-220V |
| Size: | Customizable |
12W Wall Mounted LED Neon Signs Customizable
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Shape: | Customizable |
| Installation: | Wall Mounted |
PERSONALIZED & CUSTOMIZED NEON SIGNS Modern neon light signs
| Craft: | Hand Made Neon Sign |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Fragile: | No |
14 Color Silica Gel Lighting Letter Billboard Vasten Open
| Material: | Acrylic+Silicone Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Custom Coffee Neon Sign LED Flex Neon Bar and Beer Sign Manufacturer Hot Selling Custom Decorative Lighting Letters Acry
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Coofeeshop neon sign custom size for coffe business street shopping center
| Material: | Silicone+ Acrylic |
|---|---|
| Color: | Red+ Blue |
| Working Voltage: | 12V DC |
AC/DC ADAPTER power supply conforms to UL Std FCC input 100-240V UK Plug
| Material:: | Plastic |
|---|---|
| Input Voltage:: | 100-240v~0.8A Max 50/60Hz |
| Application:: | Used For Led Neon Light |
Tea coffee bar shop neon sign color billboard Drop shinpping No MOQ
| Material: | Silica Gel +acrylic |
|---|---|
| Dimmable: | Yes |
| Waterproof: | Yes IP66 |

