All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ waterproof 12v neon flex led strips ] match 117 Products.
Outdoor LED Neon Flex Strip IP65 Protection Rating SMD2835 Type LED
| Material: | ECO PVC |
|---|---|
| Housing Color: | Pink |
| Light Type: | SMD LED |
Room Decor Led Neon Flex Strip Green Color Soft Material With 2 Year Warranty
| Color: | Green |
|---|---|
| Light Source: | LED,Waterproof LED Modules |
| Item Type: | Neon Lights |
Super Bright RGB LED Neon Flex AC 110 - 120V Input Voltage 50M / Roll
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
Custom Aliens neon sign 12v silica gel led neon sign waterproof signage
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Multi Color RGB LED Neon Flex Light Waterproof PVC Housing Material
| Size: | 14*26mm |
|---|---|
| Cut Length: | 100cm |
| Color: | RGB Multi-color |
Household Holiday Lighting RGB LED Neon Flex PWM Controller Control System
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
DC12V Led Neon Flex Light SMD2835 Cut Length 1cm, Silicone Tube Jacket Neon Flex
| Input Voltage(v): | 12V |
|---|---|
| Lamp Body Material: | Silicone |
| Working Lifetime(hour): | 50000 |
Silica Gel LED Neon Strip Light SMD2835 120LED/M Waterproof DC 12V
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Input Voltage(v): | 12V |
| Lamp Body Material: | Silicone |
DC12V Ra80 Lrgb Led Neon Rope Light SMD2835 120LED/M Waterproof
| Input Voltage(v): | 12V |
|---|---|
| Lamp Body Material: | Silicone |
| Working Lifetime(hour): | 50000 |
Waterproof Flexible Silicone LED Neon Rope Light For Indoor / Outdoor Decoration
| Light Source: | LED,Waterproof LED Modules |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Input Voltage(v): | 12V |

