All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ waterproof 12v neon flex led strips ] match 117 Products.
40.75LM/M 16W SMD5050 Programmable LED Neon Lights
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000, |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |
Waterproof Flexible LED Rope Light 12VDC Silica Gel LED Tube Light Blue Color
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Emitting Color: | Blue |
5X12mm Silicone LED Neon Rope Light Waterproof Flexible For Decoration
| Product Name: | LED Flexible Neon Rope Lights |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD2835 |
| Lamp Body Material: | Silica Gel |
Neon Flex Smps Switch Mode Power Supply , DC 24 Volt Switch Mode Power Supply
| Output Power: | 100W |
|---|---|
| Output Voltage:: | 12V |
| Input Voltage:: | 90-245V AC |
LED Neon Flex Strip, Long Lasting & Low Maintenance
| Material: | Flexible PVC |
|---|---|
| Power Consumption: | 7W/M |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
Progra Color Chasing Magic Digital Rgb Addressable LED Pixel Neon Flex DMX512 Programmable LED Neon Rope Light
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Housing Color: | Milky White |
| Light Type: | SMD LED 5050 |
6*12mm LED Neon Flex Strip Flexible Silicone Material for B2B
| Lifespan: | 50,000 Hours |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700K-6500K |
| Material: | Flexible PVC |
Long-lasting 12V DC LED Neon Flex Strip with 120° Beam Angle and 50000 Hours Lifespan
| Product Name: | LED Neon Flex Strip |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
| Cutting Unit: | 100mm |
Bendable Flexible Neon Strip Lights , 5000K - 11000K Flexible Led Neon Tube
| Material: | ECO PVC |
|---|---|
| Housing Color: | Milky White |
| Light Source: | SMD LED |
Indoor / Outdoor Flexible Neon Rope Light , IP65 Flexible Led Neon Rope
| Material: | ECO PVC |
|---|---|
| Housing Color: | Green |
| Light Type: | SMD LED |

