All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ waterproof 12v neon flex led strips ] match 117 Products.
8mm 12v Flexible Led Neon Tube Light Hoses Ip67 Decoration
| Packing List: | 5 Meter 8*16mm Pink Silica Gel Led Neon Flex Tube ,1 Set 5A Power Supply , 20pcs Transparent Mounting Track ,1pcs DC Female Head Line |
|---|---|
| UPDATED LED NEON ROPE LIGHTS: | We Use Premium Epistar LED Chips, 120 LEDs/meter Structure To Achieve High Lumen, Super Brightness And Consistent Glowing While It Only Consumes 8w/meter. Our Strip Lights Has A Life Span Of 60,000 Hrs |
| DURABLE & EASY TO USE: | The IP66 Tubing Of The LED Lights Is Made Of Durable Food-grate Silicone Material UV & Flame Resistant. Transformer Included In Package, Just Plug And Play |
SMD5050 12V RGB Neon Lights , 14 X 26mm Size Outdoor RGB Flexible Led Neon Tube
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
DC 24 Volt RGB LED Neon Flex14 X 26mm Dimension SMD5050 Tri Chip LED
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
Handmade 8w/M Led Flexible Tube Lights Neon Sign Christmas Halloweens Green Lighting
| Packing List: | 1.10 Meter 8*16mm Green Silica Gel Led Neon Flex Tube ,1 Set 10A Power Supply , 50pcs Transparent Mounting Track ,1pcs DC Female Head Line |
|---|---|
| UPDATED LED NEON ROPE LIGHTS: | We Use Premium Epistar LED Chips, 120 LEDs/meter Structure To Achieve High Lumen, Super Brightness And Consistent Glowing While It Only Consumes 8w/meter. Our Strip Lights Has A Life Span Of 60,000 Hrs |
| DURABLE & EASY TO USE: | The IP66 Tubing Of The LED Lights Is Made Of Durable Food-grate Silicone Material UV & Flame Resistant. Transformer Included In Package, Just Plug And Play |
Dimmable Flexible LED Neon Tube Light Hoses 12V Input, 2.5cm Cut
| Light Source: | LED,Waterproof LED Modules |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB,Changeable |
| Ip Rating: | IP65/66/67/68 |
Custom ice cream neon sign for coffee pub bar led neon sign
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Custom logo lighting singage neon sign for coffee pub bar led neon sign
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Custom logo text picture neon sign for home coffee cup office
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
4mm Acrylic Plate Neon Letter Sign Dimmable Cuttable AC240V For Weeding Love
| Model Number: | Better Together Neon Sign |
|---|---|
| Easy To Use: | The Neon Sign Light With Pre-drilled Holes For Easy Hanging. You Can Hang It On The Wall, Window Or Place It On The Table, Shelf, Nightstand. Just Plug In And Adjust The Brightness With Dimmer.(Screws Included). |
| Light Up Your Room: | Perfect For Home Decor And Wall Art To Create A Fun And Lively Ambiance In Your Bedroom, Living Room, Bathroom, Kitchen, Kid’s Room. Add Something Special To The Atmosphere For Events Such As Birthday, Christmas, Proposals, Dinner Parties, Performances, We |
12V DC LED Neon Flex Light 120° Any Bend,Cut 1cm Unit
| LED Type: | SMD 2835 |
|---|---|
| Beam Angle: | 120° |
| Voltage: | 12V DC |

