All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ waterproof 12v neon flex led strips ] match 117 Products.
220 - 240V Input Mini Waterproof Neon Lights , Pink Housing Flexible Led Neon Strip
| Material: | ECO PVC |
|---|---|
| Housing Color: | Pink |
| Light Type: | SMD LED |
Decorative Super Flexible Neon Led Rope Lights Dimmable / Cuttable Type
| Material: | ECO PVC |
|---|---|
| Housing Color: | Milky |
| Light Type: | SMD LED |
Waterproof Flexible Led Rope Light , 120V LED Tape Light SMD 2835 16.4 Ft 5M
| Light Source: | LED,Waterproof LED Modules |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Emitting Color: | RGB |
RGB Led Flexible Neon Lights For Bedroom / Garden PWM Signal Control Style
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 100cm |
| Color: | RGB Multi-color |
Silicone LED Neon Rope Light -12 Volt Dot-Free Light LED Silicone Neon Flex12V DC Silicone Ip67
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Housing Color: | Milky White |
| Light Type: | SMD LED |
300lm/M Lumen Neon Strip Light 12V DC Voltage for Customizable and Versatile Applications
| LED Quantity: | 100LEDs/M |
|---|---|
| Product Name: | LED Neon Flex Strip |
| IP Rating: | IP65 |
3 Years Warranty Flexible Silicone Neon Strip Light 12V Input, 10mm Cutting Unit
| Material: | Flexible PVC |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
| Power Consumption: | 7W/M |

