All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ custom made neon signs ] match 316 Products.
Blue LED Neon Tube Light 14mm * 26mm Dimension 10W / M Power Low Heat
| Material: | ECO PVC |
|---|---|
| Light Type: | SMD LED |
| Wateproof: | Yes |
Programmable Flexible Led Neon Rope , Waterproof Flexible Strip Lighting Dream Color
| : | |
|---|---|
| Brand Name | vasten |
| Model Number | 5050 |
Customizable LED Neon Signage Color Shape Bar Decoration with 50000 Hours Lifespan
| Power: | 12W |
|---|---|
| Material: | Silicone ,Acylic |
| Light Source: | LED |
Multiple Color PVC Jacket 12VDC RGB Flex Rope Light 15*25mm EU Plug
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
LED Neon Tube 110V-220V Customizable Light Source for Home Decoration
| Shape: | Customizable |
|---|---|
| Voltage: | 110V-220V |
| Size: | Customizable |
LED Neon Light Accessories Waterproof Neon Flex End Cap 14 * 26mm Mini Size
| Name: | LED Neon Flex End Cap |
|---|---|
| Approval: | CE & RoHS |
| Brand: | Vasten |
Durable Neon Light Accessories Neon Flex Mini Power Cord For Single Colour Neon - 2 Slot
| Approval Status: | CE& RoHs Is Available |
|---|---|
| Applicable For:: | Single Color Neon Flex |
| Name: | Neon Flex Mini Power Cord |
Durable Neon Light Accessories LED Neon Flex Power Cord Splice Connector
| Approval: | CE |
|---|---|
| Place: | China |
| Size: | 14mm Standard Size |
Round Shape Neon Light Accessories 12V / 24V Led Neon Flex Power Cord
| Packaging Details: | 500 pcs per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-4 |
| Payment Terms: | Western Union, T/T |
LED Neon Flex Strip, Long Lasting & Low Maintenance
| Material: | Flexible PVC |
|---|---|
| Power Consumption: | 7W/M |
| Lifespan: | 50,000 Hours |

