All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ custom made neon signs ] match 316 Products.
Silica Gel 8*16mm AU Plug 12VDC Led Neon Flex Strip RoHS
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Vasten Organge Silica Gel 180cm Led Neon Flex Tube RoHS For Bar
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
RoHS 12VDC 8*16mm Led Neon Tube Silica Gel 18 Colors
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
12VDC 10cm Personalised Led Bar Signs EU Plug For Game House
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
200cm Nail Logo Letter Led Neon Flex Sign EU Plug Custom Neon Bar Signs
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Bar Pub Led Flexible Neon Tube Handmade Artcraft 14 Colors
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Popcorn Cinema Billboard LED Neon Flex Sign Lighting Display Cuttable
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Housing Color: | 7 Color |
| Light Type: | SMD LED |
Silica Gel Indians Image Led Neon Flex Sign Artcraft Acrylic Plate
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Beauty Shop Artcraft Acrylic Led Flexible Neon Tube Square Backboard 200cm
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
ROHS Silica Gel Sport Lighting Neon Board EU Plug 1 Year Warranty
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

