All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ custom made neon signs ] match 316 Products.
Green No Fragile 816mm Led Neon Flex Tube Silica Gel 2.5cm Cutting
| Material: | Green Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
René neon sign French custom neon sign handmade led flexable tube material
| Material: | 8*16mm Silica Gel Led Neon Flex Tube ,Acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | White Lighting Color |
| Light Source: | SMD LED |
Korea Japan custom neon sign word letter picture handmade neon sign
| Material: | 8*16mm Silica Gel Led Neon Flex Tube ,Acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Pink ,White ,Yellow Silica Gel Led Neon Flex Tube |
| Light Type: | SMD LED |
Bonnie&clyde Lover weeding party bedroom house neon sign
| Material: | Silicone Gel &Acrylic Palte |
|---|---|
| Housing Color: | Red ,Green Led Neon Flex Tube |
| Light Type: | SMD LED |
Vasten Boxing custom neon sign mencave boys' dormitory Boxing Match neon sign
| Material: | 8* 16mm Silicone Gel Led Neon Flex Tube ,Acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Green |
| Light Type: | SMD LED |
Station neon sign shopping mall neon wall sign handmade custom neon sign
| Material: | Silicone Gel Led Neon Lfex Tube &Acrylic Palte Etc |
|---|---|
| Housing Color: | Green ,Pink ,Red ,Lake Blue Lighting Led Neon Flex Tube |
| Light Type: | SMD LED |
Dream Color Led Neon Flex Mini 12v Rope 12mm For Custom Signs
| 12*20mm Pixel RGB: | RGB Neon Flex White Jacket,3 Meter/roll ,60 Led/meter,Cutting Distance 1.7cm/m ,Power 18w/m ,IP67 Waterproof,1 RGB Product Change Multiple Color Red /Blue /White /Yellow /Purple /Green /Orange |
|---|---|
| Flexible & RGB Waterproof: | Compared To Normal LED Strips, This Neon LED Light Strip Are More Flexible And You Could Easily Bend It For Shapes You Want. It Can Easily Adapt To Kinds Of Corner. Covered By Silicone Wrap, It's IP67 Waterproof And Suitable For Indoors And Outdoors Usage. |
| Packaging List: | 3 Meter/roll 12*20mm Pixel RGB Neon Flex, RGB Controller, Power Adapter, Aluminum Track |
Star neon sign for christmas custom size waterproof outdoor neon sign
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Housing Color: | Red ,Yellow ,Green ,Blue,Lake Blue,Ice Blue ,Purple ,Pink ,White ,White ,Netual White ,Warm White Lighitng Color |
| Light Type: | SMD LED |
Bright Blue Cloud Led Neon Light Signs , Neon Bar Signs For Home Acrylic PVC Shell
| Material: | Acrylic PVC |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Light Type: | LED |
Nice Cloud LED Neon Signs Hazard Free Environment Friendly Material
| Material: | Acrylic PVC |
|---|---|
| Color: | Pink |
| Light Type: | LED |

