All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ custom made neon signs ] match 316 Products.
RoHS 2.5cm Cuttable LED Neon Rope Light IP67 Flexible Hoses 8x16mm
| Material: | Yellow Silicone Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
Dimmable IP67 LED Neon Rope Light Flexible Hoses 5A Waterproof
| Material: | Red Silicone Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
5×12mm 8W/M Led Neon Flex Tube Silica Gel Warm White No Fragile
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 1cm Cutting Distance |
Silicone Tube LED Neon Flex Rope LEDs 12V Waterproof Cut Length 1cm
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Input Voltage(v): | 12V |
| Ip Rating: | IP65 /IP68 |
No Fragile IP67 LED Neon Rope Light 12VDC LED Flexible Tube Light
| Material: | Blue Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
No Fragile Dimmable LED Neon Flex Rope IP67 Waterproof 2.5cm Cutting
| Material: | White Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
12V 16W SMD5050 Programmable Pixel LED Neon 1.6cm Cuttable
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000, |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |
Cuttable 12V Neon Flex LED SMD2835 neon lED flexible strip light IP65 Waterproof
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Color: | Ice Blue |
| Item Type: | Neon Lights |
40.75LM/M 16W SMD5050 Programmable LED Neon Lights
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000, |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |
Dynamic 40.75LM/M SMD5050 Pixel LED Neon Rope DC12V
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Working Lifetime(hour): | 50000, |
| Working Temperature(℃): | -25 - 60 |

