All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ custom made neon signs ] match 316 Products.
PERSONALIZED & CUSTOMIZED NEON SIGNS Modern neon light signs
| Craft: | Hand Made Neon Sign |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Fragile: | No |
Customized girl Led Neon Signs Illuminated Sign Boards 12v for retail
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
14 Color Silica Gel Lighting Letter Billboard Vasten Open
| Material: | Acrylic+Silicone Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
12VDC Chinese Characters Custom Neon Bar Signs AU Plug 50000hrs
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
12W Wall Mounted LED Neon Signs Customizable
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Shape: | Customizable |
| Installation: | Wall Mounted |
5m / 16.4ft Music Sync Led Neon Flex 12v Rgb Mini Strip Lights
| 12*20mm Pixel RGB: | RGB Neon Flex White Jacket,5 Meter/roll ,60 Led/meter,Cutting Distance 1.7cm/m ,Power 18w/m ,IP67 Waterproof,1 RGB Product Change Multiple Color Red /Blue /White /Yellow /Purple /Green /Orange |
|---|---|
| Flexible & RGB Waterproof: | Compared To Normal LED Strips, This Neon LED Light Strip Are More Flexible And You Could Easily Bend It For Shapes You Want. It Can Easily Adapt To Kinds Of Corner. Covered By Silicone Wrap, It's IP67 Waterproof And Suitable For Indoors And Outdoors Usage. |
| Packaging List: | 5 Meter/roll 12*20mm Pixel RGB Neon Flex, RGB Controller, Power Adapter, Aluminum Track |
Addressable 5m Led Neon Flex Strip Lighting Flexible 12v
| 12*20mm Pixel RGB: | RGB Neon Flex White Jacket,5 Meter/roll ,60 Led/meter,Cutting Distance 1.7cm/m ,Power 18w/m ,IP67 Waterproof,1 RGB Product Change Multiple Color Red /Blue /White /Yellow /Purple /Green /Orange |
|---|---|
| Flexible & RGB Waterproof: | Compared To Normal LED Strips, This Neon LED Light Strip Are More Flexible And You Could Easily Bend It For Shapes You Want. It Can Easily Adapt To Kinds Of Corner. Covered By Silicone Wrap, It's IP67 Waterproof And Suitable For Indoors And Outdoors Usage. |
| Packaging List: | 5 Meter/roll 12*20mm Pixel RGB Neon Flex, RGB Controller, Power Adapter, Aluminum Track |
5X12mm Silicone LED Neon Rope Light Waterproof Flexible For Decoration
| Product Name: | LED Flexible Neon Rope Lights |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD2835 |
| Lamp Body Material: | Silica Gel |
Pink Rabbit Neon Signs with stand & USB for Christmas gift For Child
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Handmade Budweiser neon light signs for business home bars and game rooms
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

