All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ eu plug neon led signs ] match 110 Products.
Eye of god Excellent Custom Neon Signs High Visibility Easy Install
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Vasten 14 Color silica gel single color led neon flex strip
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Korean Word LED Neon sign custom neon signs for bedroom wall neon light sign
| Model Number: | Vasten Custom Korea Letter Neon Sign |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shenzhen ,China |
| Brand Name: | Vasten |
Vasten Handmade Custom Neon Sign SMD LED IP66 Wall Mount
| Material: | Silica Gel Led Neon Flex Tube&acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Custom Color |
| Light Type: | SMD LED |
Dream color custom led neon flex tube handmade neon sign with controller
| Material: | 8*12mm Dream Color Silica Gel Led Neon Flex Tube & Transprent Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes ,Can Do Waterproof ,Use In Outside |
| Power Supply: | Yes ,Waterproof Power Supply Use In Outside |
Hello gorgeous custom wedding neon sign vasten neon letter signs
| Material: | Silica Gel Led Neon Flex Tube&acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Custom Color |
| Light Type: | SMD LED |
Wedding / Party Custom Neon Signs Different Kind Plug Optional
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Personalized Flex Custom LED Neon Signs with 14 kinds optional color
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Bar / Restaurant Custom Neon Signs 100000 Hours Long Lifespan
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Vasten custom Logo neon signs company brand letter neon lights for room office coffee bar sign
| Model Number: | Custom Logo Neon Sign |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shenzhen ,China |
| Brand Name: | Vasten |

