All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ eu plug neon led signs ] match 110 Products.
Cherry Led Neon Signs LED Illuminated Sign signage US/ UK/ AU/ EU Plug
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Display Custom Made Neon Signs , 100 - 240V AC Input Personalised Neon Bar Signs
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Hazard Free 12VDC EU Bear Neon Light Billboard For Gift
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Handmade Budweiser neon light signs for business home bars and game rooms
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
RGB neon sign handmade neon sign neon light sign neon sign for bedroom
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Color Change: | Yes ,Red ,Purple ,Orange ,Green ,Blue ,White ,Pink Lightning Color |
| Waterproof: | Yes ,Can Do Waterproof ,Use In Outside |
Home Decor Custom Neon Signs 10cm - 200cm Size Acrylic Material
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Decorative Custom Neon Signs For Party / Living Room Various Color
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Neon signs blessed Beer neon bar signs neon beer signs
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Beer Neon Sign Color: | White ,Purple ,Yellow Lighting |
50000hrs Goat Silica Gel Led Neon Sign 200cm EU Plug Acrylic
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
12VDC RoHS 100cm Custom LED Neon Sign For Wedding
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

