All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ eu plug neon led signs ] match 110 Products.
EU Plug 10cm 12VDC Led Neon Signs For Sweethearts
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Transparent Acrylic 200cm EU Plug LED Neon Signs
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Blue Color 150cm Acrylic Led Neon Name Signs EU Plug
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Silica Gel 10cm 12VDC Led Neon Sign EU Plug For Retail Shop
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
12VDC Chinese Characters Custom Neon Bar Signs AU Plug 50000hrs
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Vasten Table Tennis Neon Light Sign 14 Color Silica Gel 12v
| Material: | Acrylic+Silicone Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Lounge 10cm Acrylic Neon Light Sign Square Backboard
| Plug:: | US/ UK/ AU/ EU Plug |
|---|---|
| Material: | Acrylic |
| Working Voltage: | 12V DC |
Acrylic 200cm Beauty Parlour Neon Signs LED Neon Flex Signs
| Plug:: | US/ UK/ AU/ EU Plug |
|---|---|
| Material: | Acrylic |
| Working Voltage: | 12VDC |
Cartoon 12VDC Silica Gel Led Neon Sign Kids Gift Lighting Tube 150cm
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Silica Gel Indians Image Led Neon Flex Sign Artcraft Acrylic Plate
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

