All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ custom made neon signs ] match 316 Products.
Vasten Custom Made Led Light Signs bicycle neon sign billboard
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Decorative Custom Neon Signs For Party / Living Room Various Color
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Custom Aliens neon sign 12v silica gel led neon sign waterproof signage
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Lightning Shape Custom Led Neon Signs Art Decorative Lights Wall Decor For Baby Room
| Material: | Acrylic PVC |
|---|---|
| Color: | Pink |
| Light Type: | LED |
Letter Word SMD LED Neon Sign Cuttable Waterproof Wall Mounted
| Model Number: | Custom Logo Neon Signs |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shenzhen ,China |
| Brand Name: | Vasten |
Transparent Sticky Hook Custom Neon Signs 8mm Silica Gel No Fragile
| Model Number: | Custom Flowers Neon Sign |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shenzhen ,China |
| Brand Name: | Vasten |
Custom UV famous People neon sign 12v silica gel led neon sign waterproof signage
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Dream color custom led neon flex tube handmade neon sign with controller
| Material: | 8*12mm Dream Color Silica Gel Led Neon Flex Tube & Transprent Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes ,Can Do Waterproof ,Use In Outside |
| Power Supply: | Yes ,Waterproof Power Supply Use In Outside |
Coconut tree neon sign china Vasten company handmade neon signs
| Material: | Silica Gel Led Neon Flex Tube& Acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | 8*16mm Green Silica Gel Led Neon Flex Tube |
| Waterproof: | Yes,Can Do Waterproof |
Neon Signs House Bar Decoration Skull Art Neon Sign Silicone Piping Clear Acrylic Board
| Product Name: | Custom Led Neon Sign |
|---|---|
| Material: | Acrylic,LED |
| Warranty: | 1 Years |

