All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ custom made neon signs ] match 316 Products.
Wall Decoration Custom Neon Signs Silica Gel Acrylic Material Hanging Installation
| Application: | Clothing Shop Sign,Shopping Malls |
|---|---|
| Product Name: | Custom Led Neon Sign |
| Material: | Acrylic,LED |
Custom boat neon sign men cave dorm house wall lighting deco
| Material: | 8*12mm Silica Gel Led Neon Flex Tube & Acrylic Plate |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | Yes |
Vasten happy birthday neon sign custom led neon sign party neon signs
| Product Name: | Happy Birthday Neon Sign |
|---|---|
| Product Size/Color: | Support Custom |
| Product Price: | Negotiation Price |
Hello gorgeous custom wedding neon sign vasten neon letter signs
| Material: | Silica Gel Led Neon Flex Tube&acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Custom Color |
| Light Type: | SMD LED |
Vasten Neon Signs Led Light Led Neon Strip Waterproof Flex 12v Signs Board Light For Rooms
| Material: | Acrylic+Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12VDC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
LED Custom Neon Signs Club / Restaurant Suit 12V DC Working Voltage
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Business Custom Neon Signs For Shop / Bar Display CE Approval
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Bar / Restaurant Custom Neon Signs 100000 Hours Long Lifespan
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Wedding / Party Custom Neon Signs Different Kind Plug Optional
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Home Decor Custom Neon Signs 10cm - 200cm Size Acrylic Material
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

