All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ custom made neon signs ] match 316 Products.
Vasten Handmade Custom Neon Sign SMD LED IP66 Wall Mount
| Material: | Silica Gel Led Neon Flex Tube&acrylic Plate |
|---|---|
| Housing Color: | Custom Color |
| Light Type: | SMD LED |
Party Decor RGB Handmade Neon Sign Transparent Acrylic Lets Party Neon Sign
| Delivery Time: | 3-10 days |
|---|---|
| Supply Ability: | 200 pcs per day |
| : |
Astronaut Helmet Custom Neon Sign Silicone Acrylic For House / Wall Decoration
| Color:: | Color Would Be Choosed |
|---|---|
| Size:: | 30-100cm Avaiable |
| Power Plug:: | US/ UK/ AU/EU |
Fashion Girl Custom Neon Signs IP65 Silica Gel For Wall Decorantion
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Ip Rating: | IP65 |
Acrylic Silicone Custom Neon Signs 5V Game Neon Light Sign Decorative Lighting
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Lamp Body Material: | Silica Gel |
Vasten LED Neon Signs For retail shop neon sign lighting boad Rouned Shape
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Color: | Red, White, Yellow |
| Light Type: | LED |
Supermarket 120V IP65 Decorative Light Neon Sign Acrylic
| Material: | Silica Gel +Acrylic |
|---|---|
| Waterproof: | IP65 |
| Cuttable: | Yes |
Landscape 120leds/m 200cm 8W Acrylic LED Neon Sign
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
DC 12V Acrylic Silicone 200cm EU Plug LED Neon Sign
| Material: | Acrylic+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |
Vasten Pink Color English Word LED Neon Sign AC240V Led Neon Flex Tube
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Working Voltage: | 12V DC |
| Color: | 14 Kinds Color For Optional |

