All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ led neon flex light ] match 440 Products.
5x12mm Lake Blue LED Neon Flex Strip Silica Gel Waterproof Neon Flexible Strip Light
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Lamp Body Material: | Silica Gel |
| Working Lifetime(hour): | 50000 |
Indoors Outdoors LED Neon Flex Strip SMD2835 LEDs 12V Waterproof Flexible Silicone Body
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Input Voltage(v): | 12V |
| Lamp Body Material: | Silica Gel |
No Fragile IP67 LED Neon Rope Light 12VDC LED Flexible Tube Light
| Material: | Blue Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
No Fragile Dimmable LED Neon Flex Rope IP67 Waterproof 2.5cm Cutting
| Material: | White Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
Dimmable IP67 LED Neon Rope Light Flexible Hoses 5A Waterproof
| Material: | Red Silicone Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
2.5cm Cutting IP67 LED Neon Rope Light 12V No Fragile Flexible Led Rope Light
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
5mm Dimmable LED Neon Tube Light Silica Gel Material DC12V Flexible
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Input Voltage(v): | 12V |
5X12mm Silicone LED Neon Rope Light Waterproof Flexible For Decoration
| Product Name: | LED Flexible Neon Rope Lights |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD2835 |
| Lamp Body Material: | Silica Gel |
Lake Blue 5X12mm Silicone LED Neon Flex Waterproof IP65 Flexible Neon Rope Light
| Emitting Color: | Ice Blue |
|---|---|
| Item Type: | Neon Lights |
| Ip Rating: | IP65/IP67 |
5X12mm Flexible Silicone LED Neon Rope Light DC12V IP65 For DIY Indoor Outdoor Sign Letters
| Emitting Color: | Orange |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD2835 |
| Product Name: | LED Flexible Neon Rope Lights |

