All Products
-
Lily on September 26, 2017Fab!! Great buy. Looks gorgeous and works seamlessly. Also easy mounting. -
Lucy Swope on August 12, 2017I ordered 3 of these lights (in pink, blue, and yellow), and I love them. They are lightweight, easy to install, and look great. -
Samantha on September 24, 2017This is cute! My son loves it. It does come with a remote and wall attachments items. It is very light as it is plastic.
Keywords [ 5a flexible led neon strip ] match 15 Products.
Dimmable IP67 LED Neon Rope Light Flexible Hoses 5A Waterproof
| Material: | Red Silicone Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
8mm 12v Flexible Led Neon Tube Light Hoses Ip67 Decoration
| Packing List: | 5 Meter 8*16mm Pink Silica Gel Led Neon Flex Tube ,1 Set 5A Power Supply , 20pcs Transparent Mounting Track ,1pcs DC Female Head Line |
|---|---|
| UPDATED LED NEON ROPE LIGHTS: | We Use Premium Epistar LED Chips, 120 LEDs/meter Structure To Achieve High Lumen, Super Brightness And Consistent Glowing While It Only Consumes 8w/meter. Our Strip Lights Has A Life Span Of 60,000 Hrs |
| DURABLE & EASY TO USE: | The IP66 Tubing Of The LED Lights Is Made Of Durable Food-grate Silicone Material UV & Flame Resistant. Transformer Included In Package, Just Plug And Play |
SMD5050 12V RGB Neon Lights , 14 X 26mm Size Outdoor RGB Flexible Led Neon Tube
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cut Length: | 50cm |
| Color: | RGB Multi-color |
12V SMD2835 Flex Led Neon Rope Cut Length 1cm 2 Year Warranty
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Emitting Color: | Blue |
| Input Voltage(v): | 12V |
IP65 IP67 LED Neon Flex Strip12V LED Flexible Neon Tube Lights
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Emitting Color: | Green |
| Input Voltage(v): | 12V |
Waterproof IP65 Green LED Neon Rope Light No Fragile 12V LED Flexible Tube Lights
| Item Type: | Neon Lights |
|---|---|
| Emitting Color: | Green |
| Input Voltage(v): | 12V |
No Fragile IP67 LED Neon Rope Light 12VDC LED Flexible Tube Light
| Material: | Blue Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
RoHS 2.5cm Cuttable LED Neon Rope Light IP67 Flexible Hoses 8x16mm
| Material: | Yellow Silicone Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
No Fragile Dimmable LED Neon Flex Rope IP67 Waterproof 2.5cm Cutting
| Material: | White Silicone |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |
2.5cm Cutting IP67 LED Neon Rope Light 12V No Fragile Flexible Led Rope Light
| Material: | Silica Gel |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Cuttable: | 2.5cm Cutting Distance |

